Call US - 214 - 2547 - 142

Home » Nákupy » Nejpraktičtější kabelka vůbec?

Nejpraktičtější kabelka vůbec?

Málokterá slečna / žena si dokáže představit, že by někam šla bez kabelky. Jedna z nejlepších variant kabelek, pokud nechcete tahat obří těžkou kabelku je takzvaná crossbody kabelka. Co to znamená a jak taková kabelka vypadá? Je mi jasné, že starší generace tomuto pojmu nemusí rozumět, proto jsem se rozhodla vám tento pojem přiblížit. Na následující fotce si podívat, jak taková kabelka vypadá. Jedná se o menší kabelku, kde dáte mobil, peněženku, klíče a další maličkosti.

crossbody

Tyto kabelky patří mezi ty nejpraktičtější (máte volné ruce, ale zároveň vše potřebné u sebe) a nejoblíbenější. Crossbody doslova znamená křížem přes tělo, která má dlouhý popruh. Popruh na kabelce většinou lze nastavit podle vaší výšky, či podle vašich preferencí. Tento typ kabelky se dokonce nazývá jako takzvané běhací kabelky. Crossbody kabelka je přesně ta kabelka, kterou si můžete vzít ať už k ležérnímu nebo naopak formálnímu outfitu. Vypadá fantasticky snad ke každému outfitu!

Máte-li dneska náladu na ležernější outfit stylu tepláky a mikina, ale potřebujete si někde dát věci, takže kabelka je nutnost? Nalijme si sklenici čistého vína, kabelka přes rameno k tomuto outfitu asi nebude ta nejlepší volba. Doporučuji k tomuto outfitu právě crossbody! A zároveň máte-li chuť na šaty a lodičky, k tomuto outfitu bude taky vypadat božsky! Teď jsem si uvědomila, že crossbody kabelky jsou ekonomické a ekologické. Máte jednu kabelku, kterou dáte ke všemu!

černá kabelka

Může se jednat jak o látkovou, tak o koženou variantu. Častěji se však nosí ty kožené. Kožená crossbody kabelka https://www.novakabelka.cz/kabelky-crossbody/ – najdete právě zde. Najdete tam opravdu obrovskou škálu kabelek. Ať už čistě černé kabelky nebo nějaké strakatější (na stránkách lze barvu vyfiltrovat, filtr vám mnoho ulehčí při hledání). Každý si vybere. Dále na novakabelka.cz najdete top10 produktů. Můžete se tedy podívat jaké kabelky teďka frčí a jaké zákazníci kupují nejčastěji.