Doplňky stravy a vitamíny v tabletkách

17.12.2019 Od Off

Dívali jste se někdy na takové ty starší filmy, kde je zobrazena doba dnešní, například rok 2000 nebo rok 2018, a vy tam vidíte ty ultra moderní lidi, kteří cestují taxíkem na Mars a pojídají jídlo v tabulkách a mají bezstarostné existence? No, je fakt, že jsme asi trošku zaspali, protože žádné Mars taxíky tady nevidím, kromě světoznámého projektu jednoho amerického podnikatele, a jídlo v tabletkách chutná jako stará ponožka. Samozřejmě, co se týče instantních pokrmů, tam jsme skočili mnohem dál.

mořské řasy unášené mořskými proudy pod vodou

Proč bychom si ale vlastně nedopřáli některé vymoženosti, které doma naopak umožňuje? Dnešní potravinářský trh je doslova zahlcen doplňky stravy, které jsou, více či méně, prospěšné pro naše zdraví a které by člověk ještě před sto lety v Československu jen těžko hledal. Proto právě dnes učiníme jeden zásadní krok – začneme využívat i tyto doplňky stravy. Není to nic těžkého. A celé kouzlo je v tom, že budete mít svůj denní příjem potravy naprosto stejný, ne-li přímo identický. Akorát to pak „zakopnete“ ještě nějakou tou tabletkou. Například Ascophyllum nodosum, tabletky chaluhy bublinkaté, jsou skvělým doplňkem stravy bohatým na nejrůznější živiny, vitamíny, minerály, které tady jen tak nenajdete, pakliže se nerozhodnete olizovat kameny.

pokrm se zeleninou, rybím masem a řasami

Proč byste do toho vlastně měli jít? Nijak vás to neomezí, utratíte akorát pár stovek navíc za měsíc či dva měsíce potravinových složek navíc, které prospějí vašemu organismu. Není třeba, abyste čekali úplné zázraky či nahrazovali stravu jenom těmito pilulkami. Nic není tak všemocné, aby to stačilo „samo o sobě“. A není třeba poslouchat sliby, že nějaká zázračná pilulka taky spasí každého, vyléčí rakovinu, chudobu a smrt v jednom. To nic nedokáže. Ovšem ty malé krůčky k daleko zdravějšímu životu, to jo, to slíbit můžeme. Tak se sami přesvědčte a vyzkoušejte některé z našich produktů a budete překvapeni, kam ta moderní doba vlastně postoupila. A kdo ví, třeba se vám bude přece jen žít trochu lépe.

sushi zabalené s řasou, avokádem a lososem