Jedinečná oslava narozenin, na kterou nezapomenete

15.5.2020 Od Off

Léto se pomalu ale jistě blíží, a i když nadcházející dny stále neslibují počasí, které by nás lákalo ven, jistě se i letos dočkáme krásného a slunného léta. Společně s teplým létem přicházejí na scénu i zahradní party, grilovačky, pikniky a nejrůznější společenské aktivity pod otevřeným nebem. Oslava narozenin čeká jednou za rok každého z nás, a pokud chcete, aby se oslava jaksepatří vydařila, je potřeba s jejími přípravami začít zavčasu. Tak pojďme na to!

dívky s prskavkami

Čas a vhodně zvolené místo

Jakákoliv oslava potřebuje několik základních aspektů, aby měla potenciál k úspěchu. Je to správné načasování, vhodně zvolené místo a čas. Ještě tedy předtím než se budete rozmýšlet nad nejrůznějšími detaily, vyřešte tyto základní problémy, bez které se žádná party uskutečnit nemůže. Bude celá oslava v útulné restauraci nebo kavárně, ba naopak využijete kouzlo otevřeného prostoru pod širým nebem? V takovém případě bude jistě potřeba zařídit koupi nebo pronájem stanů případně plachet. Zkrátka zajistit pro hosty zastřešení v případě nepříznivého počasí, které by mohlo bujaré veselí předčasně ukončit.

Program oslavy

Program oslavy také závisí do jisté míry na příležitosti, ke které je pořádána, ale také na hostech, kteří na ní přišli. Program je samozřejmě ve vaší režii a není tak potřeba vymýšlet speciální program, ba naopak někdy je velmi přínosné nechat večer jen tak plynout. Ovšem ani program v podobě netradičních aktivit s přáteli nebo rodinou nemusí být vůbec na škodu.

připravené pohoštění

Plánujete oslavu narozenin? Velkým trendem jsou v dnešní době tematické oslavy. Proč nevymyslet zajímavý dress code, který ostatní pobaví a ubere na formálnosti. Hosté se zabaví už při prohlížení ostatních kostýmů. Dětské narozeninové oslavy se zase neobejdou bez nejrůznějších her, soutěží a aktivit. Karetní hry, pantomima nebo třeba skákací trampolína na zahradě mohou být opravdovým zpestřením každé oslavy.