Měna s velkým potenciálem

26.10.2018 Od Off

Rádi byste začali investovat do nějaké další krypto měny a rozšířili tak své portfolio? Určitě je dobré se zaměřit na více měn zároveň, není správné investovat všechny své peníze jen do jedné měny, například do tolik popularizovaného Bitcoinu. Otázkou však zůstává, jaké jiné mince vybrat? Jaké vám dokážou zajistit velký úspěch?

blcokchain

Monero patří k poměrně novým měnám, které si však i přesto zaslouží velikou pozornost. Když se totiž podíváte na graf růstu za poslední dobu, tak zjistíte, že to vypadá opravdu velmi nadějně. I odborníci ze světa krypto přiznávají, že od Monera očekávají ještě velké výkony. Je tedy určitě výhodné zařadit právě tuto minci do svého skromného portfolia a věřit v zázrak, který dost možná přijde.

Těžba je nejjednodušší

Zaujala vás tato měna a rádi byste do ní investovali? Máte prakticky jen dvě možnosti, jak to udělat. První možností bude registrace na nějaké burze, na které ji budete moci zakoupit, tedy vlastně směnit za skutečně peníze. Tato možnost není špatná, pokud to chcete mít co nejsnazší. Nemusíte totiž nic řešit, stačí koupit, uložit do trezoru a nic neřešit, pouze čekat ve zlomový růst.

řetězec

Pokud z toho však chcete vytáhnout maximum, určitě nebude špatným nápadem zauvažovat nad tím, že byste vyzkoušeli Monero mining. Ten vám nabízí opravdu zajímavé možnosti. Stačí, abyste si pořídili potřebnou techniku, jako jsou výpočetní jednotky a takzvané minery, a začali těžit. S manuální prací to nemá nic společného, celý tenhle proces je prováděn pomocí počítačových jednotek a je plně automatizován. To znamená, že jakmile to jednou zapojíte, tak se o nic starat nemusíte. Pouze budete muset zajistit, aby byla místnost s jednotkami dobře odvětrávaná, což bývá častým problémem. Výhodou těžby je to, že nebudete směňovat peníze za krypto, nýbrž sami budete jednotlivé krypto mince získávat.