Čajová sezóna a děti

22.9.2021 Od Off

Co nevidět, tu máme zase čajovou sezónu. Léto skončilo jako mávnutím proutku a zima už se chystá klepat na dveře. Znáte ty zimní dny? Přijdete domů z procházky, celý vymrzlý a těšíte se na teplý nápoj, který vás a vaše děti zahřeje. Pokud máte dětičky, které nemají problém dát si čaj s Vámi, patříte mezi šťastné rodiče. Mezi dětmi, totiž panuje takový nešvar, čaj je pro ně úhlavní nepřítel. Malé ratolesti raději sladké pitíčko, nejlépe ještě studené a čaj pouze s donucením, tedy ve většině případů, ať všem nekřivdíme. Co takhle, nenutit je a udělat jim z toho zábavu, která se jim bude moc líbit? Už jste slyšeli o čaji ve tvaru medvídka, jednorožce, nebo dinosaura? Ne? Tak se pojďme seznámit!

kettle-3770096_1920

Tvarem a vůní připomínají gumové bonbóny, ale po zalití horkou vodou, se však rozpustí a vznikne tak lahodný nápoj. Dětské oči, budou zářit zvídavostí, jaké kouzlo se to právě stalo. Kam zmizel, ten medvídek či dinosaurus? Rozpustil se a zmizel. Následně pro ně, nebude problém vypít hrníček, dva, tři, ale všeho s mírou. Věřte, nebo ne, ale nebudete je stíhat kupovat. Všechno má, ale své pro a proti. Pokud se zaměříme na složení, budeme mít radost, neobsahují žádnou chemii a jsou čistě z přírodních šťáv, avšak se tu setkáme, se strašákem mnoha rodičů, s cukrem. Nenechte se odradit, alespoň nemusíte tento nápoj doslazovat, trochu toho cukru přeci neuškodí. Když si ohlídáme denní dávku cukru i v ostatních potravinách, tak se není přeci čeho bát.

new-year-2931330_1920

Chcete je vyzkoušet, ale nevíte, kde je koupit? Stačí zadat do internetového prohlížeče čajoví medvídci a ihned můžete objednávat. Samozřejmě je zakoupíte i ve vybraných kamenných prodejnách, zejména v obchodech zaměřených na zdravou výživu. Můžete se těšit i na různé limitované edice, plus zajímavé názvy balení, například odbručovač malých mrzoutů.

Přejeme Vám spousty příjemných zimních radovánek, a hlavně dobrou chuť a žízni zdar.