Dámský relax

18.1.2020 Od Off

V dnešní hektické době již někdy není čas ani na popovídání s kamarádkou. Honíme se do práce, po práci zajistit domácnost, když se zadaří, věnovat se chvilku nějaké té sportovní aktivitě a po ulehnutí do postele vše nanovo. Proto není od věci naplánovat relaxační den s kamarádkami. Utéct od povinností, vyhranit si sobecky čas jen pro sebe. Spojením příjemného s užitečným (mohlo by se zvažovat co z toho je příjemné a co je užitečné J ) si užijete hezký den nebo celý víkend a budete mít načerpanou energii na další dny povinností a stresů dopředu. Cílem takové akce je dobře a výhodně pořídit, někdy i zhřešit a utratit více než je zdrávo. Jednoduše užít si den. Nemá chybu, když se k tomu povede ještě nějaká méně či více zdařilá fotodokumentace na sociální sítě.
siluety nakupujících žen

Je potřeba dobře promyslet sestavu účastnic, místo i čas. Pokud jde o větší doplnění šatníku na začátku nového ročního období, pak vychází nejlépe velké obchodní centrum, kde je hodně oblíbených obchodů a značek na jednom místě a kde nikdy nechybí ani ta kavárna či restaurace na odpočinek a popovídání.

Pokud převažuje potřeba popovídání před nakupováním, pak není od věci zamířit do ulic nějakého pěkného velkoměsta, kde můžete nasávat atmosféru, usednout ke skleničce vína na nějakou příjemnou zahrádku před restaurací a jako bonus navštívit obchůdek pro nějaký ten „holčičí úlovek“.
dáma s nákupními taškami

Úplně největším zážitkem je spojení velkých nákupů a času na popovídání v nějaké evropské metropoli. Už v letadle si můžete vymluvit díru do hlavy a na místě užívat historické památky, nákupy, které se v zahraničí vyplatí a na hotelu po předvedení modelů a prohlédnutí fotek padnout do postele a povídat si až do rána. Po takto prožitém víkendu se pak již opět těšíte na svou rodinu a na to, jak naskočíte zpět do zajetých kolejí.

A ještě rada na závěr. Nezkoušejte kamarádky nahradit partnerem, nemusel by to totiž přežít!