Finanční záchrana

28.12.2021 Od Off

A ono existuje, řešení, které může vyřešit všechny naše finanční problémy. Běžně se stává, že banka klienta odmítne, pokud pro ně nejste dostatečně „bonitní“ klient, tak pro vás prostě nemají žádnou nabídku. Často vadí záznamy v registrech dlužníků, i přesto, že jsou pár let staré. Bohužel před bankou se neobhájíte, ani kdybyste mluvili na sto procent pravdu na detektoru lži, stejně je jasné, že je to zřejmě nebude zajímat a vaši žádost okamžitě zamítnou. Ovšem jsou i jiné důvodu, proč nás banky odmítají, například také kvůli dluhům, které již máme nebo kvůli tomu, že nemáme dostatečný příjem a nedokázali bychom pokrýt životní náklady a tak podobně. Je toho zkrátka a dobře více, čeho se můžeme obávat, ale pokud nás banka jednou odmítne, můžeme najít i jiné východisko z naší zapeklité finanční situace. Právě v ten moment nastupují na pódium nebankovní hypotéky.

peníze bankovky

Člověk o nich neví, dokud se hlouběji tímto tématem nezabývá. Většinou se o nich nepíše, ani nejsou nějaké zvláštní reklamy všude v televizi, protože to není potřeba. Lidé si je stejně najdou, jakmile je potřebují. K tomu možná někteří za celý život nedospějí, ale jsou tací, kteří jejich služby využijí dokonce opakovaně.

lidé porada, notebook, stůl

Nebankovní hypotéka neznamená nic složitého, jenom prostě místo banky zvolíte soukromou společnost, která vám poskytne úvěr. V tomto případě se zástavou nemovitosti, kterou ručíte stejně, jako by tomu bylo v případě banky. Navíc je zde potěšující zpráva. Peníze totiž můžete využít jakýmkoliv způsobem. Doba splatnosti se pohybuje stejně dlouho, jako je tomu v případě banky, tak od jednoho roku, třeba až po třicet let splácení. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti.

Úvěr má nízký úrok, díky tomu, že dáváte něco ze svého vlastnictví jako záruku. Peníze můžete využít naprosto jakkoliv, splatit jiné dluhy nebo exekuce, koupit si majetek, něco nového, zvolit rekonstrukci. Finanční záchrana pro každého z nás.