Naše společnost

22.2.2022 Od Off

Každý člověk žije v nějaké společnosti. A nezáleží v jaké, protože každý v něčem žije. A jak je již všem známo, tak ne každá společnost je vždy pěkná nebo poctivá. V našem světě je hodně druhů společností a taky se to všechno dost různí. A taky je fakt, že ne každý člověk žije v takové společnosti, jako by si přál. Já taky žiji v nějaké společnosti, stejně tak jako moji kamarádi. Jsou ale samozřejmě situace, kdybych chtěla žít někde jinde. Někde v jiné společnosti. Protože jsem ten typ člověka, co se nerad nudí a rád střídá společnost. Jsem hodně společenská bytost a ráda se bavím. Nejlépe se cítím ve společnosti rodiny a mých přátel. Kolikrát jsem si říkala, jak by bylo prima být ve společnosti nějaké příjemné party někde u moře. Víte, já mám moc ráda moře a kdybych tam tak mohla být v pěkné příjemné společnosti, tak bych byla velmi nadšená a ráda. Vždyť kdo by si nepřál být někde, kde se mu moc líbí a vždy si tam přál být?

Ve společnosti lidí je jistě prima.

Já jsem si říkala, že by bylo prima být někde u moře, někde, kde je krásně teplo a příjemná společnost, kde bych byla se svou láskou. Mám partnera, se kterým moc rádi cestujeme. Proto jsme byli už v tolika společnostech lidí, že bychom to ani nespočítali. Bylo to vážně prima a moc rádi na to vzpomínáme. Ovšem když to tak vezmu, tak není společnost jako společnost. Jsou i společnosti, které něco vyrábí. Třeba akciová společnost nebo společnost s ručením omezeným.

Mít parťáka je prima.

To jsou taky společnosti, o kterých bych chtěla něco napsat. Jsou to tedy firmy, které vydělávají peníze. Znamená to, že zaměstnávají lidi, kterým platí na výplatu. Mají různé firemní večírky a užívají si všichni skvělé a přátelské společnosti. Někdy si říkám, že kdybych byla mladší, tak bych si taky nějakou společnost založila. Být svým pánem je podle mě opravdu skvělé. A v dnešní době se to i vyplatí. Jenže jsem asi svou šanci promarnila. To ale nevadí. I tak si užívám ráda dobré a kvalitní společnosti kolem sebe.