Nebankovní americké hypotéky pomohou a mají své přednosti

4.3.2018 Od Off

V tomto případě se jedná o dlouhodobý úvěr, který však patří mezi neúčelový. Jak už ze samotného názvu lze odvodit, získané peníze lze použít opravdu na cokoliv. Tento typ úvěru není striktně vázán k pořízení nemovitosti.

Finanční obnos lze investovat nejen do nemovitosti, ale zejména i na pořízení nového automobilu, případně na splacení dluhu a jiných pohledávek, rovněž je reálné použít a investovat do vzdělání či si splnit sen v podobě koupě exotické dovolené apod.

modrý dům

Peníze z nebankovní americké hypotéky lze použít na cokoliv, není zapotřebí při žádosti uvádět důvod. Ani posléze fnanční instituci nesdělujete záměr potřeby peněz apod. A jak už i sám název napovídá, jedná se o velmi běžný a nejčastěji využívaný finanční produkt ve Spojených státech amerických.

V České republice se zpočátku jednalo o produkt, který nabízelo jen několik bankovních institucí. Dnes se jedná sice o rozšířenou nabídku ze strany bankovní i nebankovní instituce, kdy právě v rámci nebankovní nabídky lze získat mnoho výhod.

něčí chata

Jedinou podmínkou v tomto případě je jištění zástavním právem k nemovitosti. Nemovitost se musí nacházet na území ČR a může jít i o chatu, pozemek apod. Stejně tak vlastníkem nemovitosti nemusí být pouze žadatel, ale může být takto ručeno prostřednictvím třetí osoby.

Výhody finančního produktu

Zásadním krokem je volba renomované finanční společnosti, kdy tak lze získat hypotéku za velmi výhodných podmínek. Mezi přednosti náleží eliminace poplatků předem, stejně tak reálné splacení úvěru kdykoli a rovněž bez sankce či jakéhokoliv poplatku. Možnost splácet úvěr po delší dobu, tj. několik desítek let. Tímto tak lze dosáhnout nižší výše měsíční splátky, tím se tak stává produktem, jenž je dostupný takřka pro každého. Po celou dobu splácení garance stejné úrokové výše.

Typické pro tento typ úvěru je právě určení výše, v jaké chcete hypotéku čerpat a jak dlouho ji budete splácet.