Zkuste se dostat ven

27.2.2018 Od Off

Máte náladu na malou změnu? Běžně se bavíte doma nebo někde v restauraci, hrajete deskové hry nebo zkoušíte třeba sportovní aktivity, ale cítíte, že je čas na změnu? Pokud chcete něco vyzkoušet, určitě byste měli přijít vyzkoušet únikovou hru https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/. Jedná se o perfektní možnost, jak si zahrát a zároveň si dobře popovídat s kolegy či přáteli.
Taková hra se často používá také jako forma teambuilding, protože je tu vše založeno na úzké spolupráci a musíte společně komunikovat, abyste se dobrali nějakého výsledku. Rádi bychom, abyste byli plně spokojeni, a tak pro vás máme připraveno vždy více možností, více místností, ve kterých se dá hrát. Poznejte pokaždé něco jiného, opravdu to stojí za to!

nouzové schody

Adrenalin bude proudit ve vaší krvi

Tyto hry jsou perfektní v tom, že si můžete rozvrhnout vše, jak potřebujete. Od nás jste limitováni pouze časem. Existují tu nejrůznější centra této hry, a to hned v několika města, kde se časy různí. Někde dostanete šedesát minut, někde dostanete pětasedmdesát minut a boj může začít.
Rádi bychom vám nabídli především mnoho konceptů, protože někoho baví spíše detektivní záhady, někdo si raději hraje na akční hrdiny, a to vše je v nabídce, ale také mnohem víc.

plánování

Dostaňte se na chvilku mimo svou realitu, zapomeňte na všechny starosti, které vás momentálně „venku“ sužují a rozhodněte se pro adrenalin a perfektní atmosféru. Příběh vás vtáhne do sebe, jakmile najdete další vodítka, jen si představte tu radost. Odhalit tajemství. Nečekejte zbytečně dlouho a kupte si vstupenky nebo potěšte někoho z blízkých či přátel, které můžete obdarovat voucherem.