Solární sprchy vhodné na každou zahradu

10.12.2017 Od Off

Ať máte bazén nebo nemáte, vlastníte-li rodinný dům, chatu nebo chalupu, na každý pozemek, nebo kousek volné zahrady za domem se dá nainstalovat solární sprcha. Ta je vhodná právě pro venkovní použití, protože je vystavena slunečnímu záření a to nahřívá její tělo, které je napuštěné vodou z obyčejného vodovodního připojení.

Jak probíhá instalace a co k tomu budete potřebovat?
Instalace této solární sprchy je velice snadná. Budete k tomu potřebovat pouze přípojku na vodu, kterou jistě někde na zahradě také máte vyvedenou. Sprchu napojíte na vodu a ustavíte na slunečné a rovné místo, kde ji pevně připevníte k zemi.

plavání ve vodě

Nemusíte se ničeho obávat, v každém balení těchto produktů najdete veškeré vybavení, takže není potřeba nic dokupovat ani zvlášť objednávat. V balení se nachází vždy vše potřebné k instalaci a k používání. Výhodou je, že tento produkt nemusíte připojovat na elektrickou energii, protože žádnou nepotřebuje. Tělo se nahřívá samo a to za pomocí slunečních paprsků. Proto nám následně může poskytnout teplou vodu, která je samozřejmě regulovatelná, protože každá sprcha má možnost nastavení teplejší nebo studenější vody.

učit se plavat

Použití u bazénů

Nejčastější a nejběžnější je použití u bazénů. Samozřejmě, že tento produkt si může zakoupit naprosto kdokoliv a můžete jej využít na obyčejné zahradě, po práci si dát spršku, když se nacházíte na chatě a nemáte zde možnost ohřevu vody. Je to vhodné také pro děti, které se tímto způsobem v létě zabaví na dlouhé hodiny a ještě se osvěží, ale nejpraktičtější způsob, který můžete využít je použití před vstupem do bazénu.

velké koupaliště

Osvěžte se před vstupem do bazénu
Před vstupem do bazénu zabráníte nečistotám z Vaší kůže, aby se dostaly do vody v bazénu. Ta je velice citlivá a je náročné udržet v extrémních letních podmínkách vodu čistou a bez znečištění, proto do bazénové vody často přidáváme více a více chemie, abychom se mohli koupat každý den. Jednoduchá a rychlá sprcha před vstupem do bazénu to může všechno změnit. Ač se to nezdá jako tak důležitý prvek, vodě v bazénu tím rozhodně pomůžete.