Změna je život

13.11.2021 Od Off

Lifestyle je v poslední době velmi oblíbený a hodně často sledovaná situace. Víte, v dnešní době je velmi oblíbený životní styl, takže není divu, že všichni lidé chtějí žít zdravě. I já změnila svůj životní styl i jídelníček a musím říct, že jsme lépe udělat nemohla. Ale musím taky zmínit, že to byl opravdu těžký krok v mém životě. Myslela jsem si naivně, že ten přechod bude lepší a jednoduchý. Myslím přechod z jiného lifestylu na jiný. Bohužel to bylo vážně složité. Tedy první týden to bylo všechno v pohodě a šlo to pěkně a já jsem si řekla, jak je to docela jednoduché a říkala jsem si, proč jsem to nezměnila dříve. Jenže… Asi po deseti dnech jsem začala být taková malátná, protivná a nic mě nebavilo. Že by za to mohl můj nový lifestyle? Nevěděla jsem to a nebyla jsem s i tím moc jistá, tak jsem se svěřila mé sestře, který žije hodně aktivní a sportovní život.

Sport tělo vyžaduje.

A ona mi řekla to, co jsem slyšet nechtěla. Ano, prý je to změnou životního stylu. Moje tělo není zvyklé na nepřísun cukrů. Mám totiž moc ráda zmrzlinu a když ji nejít, tak moje tělo je oslabené. I když to zkouším ovlivnit sladkým ovocem, ale tělo s ošálit nenechá. Mé tělo chce zmrzlinu! Jenže já jsem chtěla velkou životní změnu a nechtěla jsem se své změny života vzdát.

Změna je život.

Navíc jsem chtěla shodit škaredých deset kilo, takže jíst sladké zase nemůžu! Bylo by to nefér. Navíc moje kamarádka šla do toho se mnou, že obě změníme náš život a že budeme krásnější, když se chceme změnit. Chtěly jak změnu postavy, tak jsme chtěly být i zdravé. Navíc změna je přeci život! A tak jsme si řekly, že to vydržíme. Raději jsme si našly sportovního trenéra a pořídily jsme si permanentku do posilovny a taky jsme si koupily drahé kolečkové brusle. A prč drahé: Aby nás to donutila je používat a jezdit na nich! A to se nám vyplatilo. Na bruslích moc rády jezdíme, povídáme si u toho a říkáme si, jak je prima, že jsme se nevzdaly a máme vlastně z půlky už vyhráno. Já vám taky doporučuji změnu života, je to vážně paráda a je to prima.