Proč si vybrat dřevěné ploty?

13.11.2021 Od Off


Co si představíte, když se řekne dřevěný plot? Hodně z nás by asi odpovědělo, že si představí takový ten starý rozpadlý plot, kdy každý kus dřeva trčí na jinou stranu. A na špičkách kůlů jsou posazené staré keramické hrníčky s puntíky. To je pěkné v pohádce, nebo možná u nějaké staré horské chalupy, ale mít takový plot u svého rodinného domu by asi nikdo nechtěl.

dřevěný plot

To ale neznamená, že se musíme dřevu pro výrobu plotů vyhnout. Právě naopak. Doba jde dál a dřevěný plot už zdaleka neznamená pár kůlů přitlučených k sobě rezavými hřebíky. Dřevěné ploty https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-ploty Vám přináší opravdu krásné a moderní zahradní oplocení, které Vám bude závidět nejeden soused. Jedná se o opravdu vkusně řešené ploty z prvotřídního dřeva a kvalitních prvků z nerezové oceli. Tyto ploty v době kombinují praktickou i estetickou složku.

Praktickou složku zastupuje především ochrana soukromí. Ať už se chcete chránit před zvědavým pohledem kolemjdoucích a sousedů, nebo před zatoulaným psem, nebo naopak chránit své domácí mazlíčky a děti před nechtěným a neplánovým výletem, dřevěný plot se o to elegantně postará. A estetickou složku nejlépe pochopíte, když se sami podíváte na naši nabídku. Ekologicky impregnované dřevo, ty nejkvalitnější pečlivě vybrané materiály, zkušení pracovníci a velká nabídka mřížek a výřezů Vám zaručí, že Váš plot nebude jen ochranným, ale také krásným designovým prvkem, který nijak nenaruší celkový dojem při pohledu na Váš dům. Naopak vzhled Vašeho domu vkusně doplní a vše bude jako celek skvěle fungovat.

plot a věnec

Na webových stránkách se můžete předběžně podívat na ceník našich dřevěných plotů. Finální cena samozřejmě záleží na Vašich konkrétních požadavcích a bude upřesněna po naší vzájemné komunikaci.

Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte se nám a vybereme ty nejlepší ploty pro Vás a Váš dům. Pokud máte jakýkoli dotaz, anebo Vás trápí nějaké nejasnosti, neváhejte se ozvat také. Zkušení a ochotní profesionálové s Vámi vše proberou a ochotně vysvětlí.