Jak na rezervaci

11.7.2022 Od Off

Rezervační systém Fitness-rezervace tady slouží od toho, aby člověk měl něco jistého. Protože pokud si něco zarezervuji, tak mám velmi vysokou pravděpodobnost, že to dostanu. A já si pamatuji jeden případ, kdy jsem si rezervovala místenku v autobusu. Jezdím velmi často do Brna k zubaři, a tak jsem chtěla vždycky si někde v autobuse sednout. Vždycky si koupím tedy jízdenku online, kde se automaticky rezervuje taky místo. Je to podle mě docela dokonalý rezervační systém. Automaticky při koupi online jízdenky máte rezervované místo. A taky je skvělé, že si to místo můžete vybrat sami. Takže já to tak dělám už stále, protože je to velmi pohodlné. Jenomže teď minulý týden se mi stala jedna nemilá událost. Rezervovala jsem si místo v autobuse. Bylo všechno v pohodě. Taky jsem si sedla na své místo, které jsem si rezervovala. Od toho je přeci kvalitní rezervační systém.

I masáže si musíte předem zarezervovat.

Bohužel se stalo ale něco nepříjemného. Jeden pán mi řekl že mi neuhne z místa. Protože ten pán seděl na mém rezervačním místě. Nevěděla jsem, co mám dělat. Zkoušela jsem ho asi třikrát přemlouvat, ale nemělo to smysl. Tak jsem to řekla panu řidiči. Ten samozřejmě vyhověl mě. Onen dotyčný pán, který seděl na mém místě byl velmi rozzlobený a raději odešel z autobusu.

Online rezervaci uděláte i mobilem.

Vůbec nevím, proč to udělal. Já jsem měla poctivě všechno zaplacené a taky rezervované místo. Tady Ale ovšem jsou různé případy, jak kdo se reaguje na rezervační systém. A vy jste někdy již využili rezervační systém? A co si o této rezervace myslíte? Někdy se to opravdu vyplatí, zvláště například v hotelu, kde bývá většinou plno, tak je vhodné si místo, pokoj, zarezervovat o pár dní dříve, ať máte jistotu, že když přijdete, tak že budete mít kde spát. Moje maminka si vždycky takto rezervuje víkend v termálech. Tam ji to baví a říká, že bez rezervace by se tam nedostala.